Infinix Hot Series
Infinix Hot 60 Pro+ (256GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5160mAh)
| Display | 6.78 Inches Curved, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Infinix Hot 60 Pro (128GB/8GB; 50MP Triple Camera; 5160mAh)
| Display | 6.78 Inches, 1080 x 2436 Pixels |
| Camera | 50MP + AI Lens |
| Storage | 128GB |
| RAM | 16GB (8GB + 8GB Extended) |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Infinix Hot 60i (128GB/6GB; 50MP Dual Camera; 5160mAh)
| Display | 6.7 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Camera | 50MP + Auxiliary Lens |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 8GB/6GB/4GB |
| Battery | 5,160mAh, 45W Fast Charging |
| Software | Android 15, XOS 15 |
Showing all 3 resultsSorted by latest
Shop for the latest gadgets from the Infinix Hot Series on lipa pole pole, among them Infinix Hot 60 Pro Plus, Infinix Hot 60i, Infinix Hot 60 Pro and Infinix Hot 50 Pro Plus.