Redmi 15C (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,600Price range: KSh 2,700 through KSh 3,600
Galaxy S20 Plus 5G (128GB/8GB; 64MP Quad Camera; 4500mAh - Certified Renewed)
KSh 8,400 Original price was: KSh 8,400.KSh 7,500Current price is: KSh 7,500.
Free, Same Day Delivery. Payment on Delivery.
Nokia C22 (128GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5050mAh)
KSh 2,999
| Display | 6.5 Inches, 720 x 1600 Pixels |
| Processor | 1.6 GHz Octa-core |
| Camera | 13MP + 2MP |
| Storage | 64GB, MicroSD up to 256GB |
| RAM | 2GB + 2GB Virtual RAM |
| Battery | 5050mAh, 10W Fast Charging |
| Software | Android 13, Go Edition |
| Deposit | Ksh 2,999 |
| Installments | Ksh 73 Daily or Ksh 2,190 Monthly |
Out of stock
Category: HMD
- 12 Months Warranty – Full manufacturer protection
- Brand New & Sealed – Original devices, untouched, with genuine accessories.
- Flexible Payment Plans – Choose weekly or daily payments that fit your budget.
- Free Same-Day Delivery – Fast delivery with payment on delivery option.
- In-Store Pickup in Nairobi, Mombasa, Nakuru.
-
NEW AL NOOR EXHIBITIONS, 1st Floor, Shop B20. Taveta Road, Nairobi CBD.
-
Calls/WhatsApp: 0725-266-766
Additional information
| Operating System | Android 13 |
|---|---|
| Main Camera | 13MP |
| Front Camera | 8MP |
| Internal Storage | 64GB |
| Battery | 5000mAh |
| RAM | 2GB |
| Network | 4G |
| Fingerprint Sensor | Rear Mounted |
| Series | |
| Deposit | Under Ksh 4k |
Reviews (0)
Be the first to review “Nokia C22 (128GB/2GB; 13MP Dual Camera; 5050mAh)” Cancel reply
About brand
Shop for the latest MKOPA phones including Mkopa X20, Mkopa X2, Mkopa M10, Samsung A16, Samsung A06 and more on lipa pole pole, with deposits from Ksh 2,800 and daily payments as low as Ksh 62.
YOU MAY ALSO LIKE…
-
Redmi 15C (128GB/4GB; 50MP Dual Camera; 6000mAh)
KSh 2,700 – KSh 3,600Price range: KSh 2,700 through KSh 3,600
-
iPhone 15 Pro (256GB/8GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 38,500Original price was: KSh 38,500.KSh 36,900Current price is: KSh 36,900. -
iPhone 15 Pro Max (256GB/8GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 43,000Original price was: KSh 43,000.KSh 40,300Current price is: KSh 40,300. -
iPhone 14 Pro Max (256GB/6GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 35,000Original price was: KSh 35,000.KSh 31,500Current price is: KSh 31,500. -
iPhone 14 Pro (256GB/6GB; 48MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 29,500Original price was: KSh 29,500.KSh 28,000Current price is: KSh 28,000. -
iPhone 13 Pro Max (256GB/6GB; 12MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 31,000Original price was: KSh 31,000.KSh 26,200Current price is: KSh 26,200. -
iPhone 13 Pro (256GB/6GB; 12MP Quad Camera - Certified Renewed)
KSh 25,000Original price was: KSh 25,000.KSh 23,100Current price is: KSh 23,100.

Reviews
There are no reviews yet.