Oppo A Series
Oppo A6x (256GB/4GB; 13MP Dual Camera; 6500mAh)
KSh 3,500 – KSh 4,400Price range: KSh 3,500 through KSh 4,400| Display | 6.75 Inches, 720 x 1570 Pixels |
| Camera | 13MP F2.2 |
| Storage | 256GB/128GB |
| RAM | 4GB |
| Battery | 6,500mAh, 5W Reverse Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Oppo A6 Pro (256GB/8GB; 50MP Dual Camera; 7000mAh)
| Display | 6.57 Inches, 1080 x 2372 Pixels |
| Camera | 50MP + 2MP |
| Storage | 256GB |
| RAM | 8GB |
| Battery | 7,000mAh, 80W Fast Charging |
| Software | Android 15, ColorOS 15 |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Showing all 2 resultsSorted by latest
Shop for the latest Oppo A Series lipa pole pole smartphones such as the Oppo A5 Pro, Oppo A5, Oppo A3, Oppo A3x and Oppo A18.